Błyskotliwie i z klasą – Festina Trend

Kobiety, które pragną posiadać  zegarek zarówno elegancki jak i odznaczający się doskonałą jakością wykonania, w ciemno sięgać mogą po produkty szwajcarskiej marki Festina. Pomimo, że producent ten kojarzony jest szeroko ze sportowymi czasomierzami, znanymi choćby z promowania wyścigów Tour de France, kobieca strona jego oferty potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć.

F16535-3

Zegarek Festina F16535-3

Prezentowany dziś stalowo-ceramiczny zegarek Festina F16535-3 jest kolejnym przykładem na to, jak w pomysłowy sposób połączyć ze sobą najlepsze cechy damskiego zegarka biżuteryjnego, który z ducha jest typowo klasycznym modelem, ale w formie wykorzystuje nowatorskie wzornictwo. Bo mamy oto do czynienia z czasomierzem na bransolecie o typowej prostokątnej konstrukcji, lecz kiedy bliżej mu się przyjrzeć, zauważamy od razu nietypowe rozwiązania designerskie oraz materiałowe. Bransoleta w tym modelu to połączone ze sobą duże, pojedyncze ogniwa wykonane z nierdzewnej stali w srebrnym kolorze, których wnętrze wypełnione jest tworzywem ceramicznym o perłowej barwie. Jednak co najbardziej charakterystyczne, to ich wzór, który powtórzy się w przypadku koperty. Otóż zamiast zwyczajowych, prostokątnych sztabek ogniwa bransolety mają formę asymetrycznie nachodzących na siebie liter C.

Czasomierz ten jest w zasadzie bardzo prostym i praktycznym modelem. Na perłowej tarczy widnieje szereg delikatnych cyrkonii, które zastępują cyfry lub indeksy. Pomimo ich braku tarcza pozostaje czytelna i przejrzysta a odczytanie godziny nikomu nie powinno przysporzyć problemu. Podstawą działania czasomierza jest szwajcarski mechanizm kwarcowy o zasilaniu bateryjnym. Tarczę pokryto mocnym i elastycznym szkiełkiem mineralnym, dzięki któremu zachowa na ona na długo nowy, estetyczny wygląd.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *