Błyskotliwie i z klasą – Festina Trend

Kobiety, które pragną posiadać  zegarek zarówno elegancki jak i odznaczający się doskonałą jakością wykonania, w ciemno sięgać mogą po produkty szwajcarskiej marki Festina. Pomimo, że producent ten kojarzony jest szeroko ze sportowymi czasomierzami, znanymi choćby z promowania wyścigów Tour de France, kobieca strona jego oferty potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć.

F16535-3

Zegarek Festina F16535-3

Prezentowany dziś stalowo-ceramiczny zegarek Festina F16535-3 jest kolejnym przykładem na to, jak w pomysłowy sposób połączyć ze sobą najlepsze cechy damskiego zegarka biżuteryjnego, który z ducha jest typowo klasycznym modelem, ale w formie wykorzystuje nowatorskie wzornictwo. Bo mamy oto do czynienia z czasomierzem na bransolecie o typowej prostokątnej konstrukcji, lecz kiedy bliżej mu się przyjrzeć, zauważamy od razu nietypowe rozwiązania designerskie oraz materiałowe. Bransoleta w tym modelu to połączone ze sobą duże, pojedyncze ogniwa wykonane z nierdzewnej stali w srebrnym kolorze, których wnętrze wypełnione jest tworzywem ceramicznym o perłowej barwie. Jednak co najbardziej charakterystyczne, to ich wzór, który powtórzy się w przypadku koperty. Otóż zamiast zwyczajowych, prostokątnych sztabek ogniwa bransolety mają formę asymetrycznie nachodzących na siebie liter C.

Czasomierz ten jest w zasadzie bardzo prostym i praktycznym modelem. Na perłowej tarczy widnieje szereg delikatnych cyrkonii, które zastępują cyfry lub indeksy. Pomimo ich braku tarcza pozostaje czytelna i przejrzysta a odczytanie godziny nikomu nie powinno przysporzyć problemu. Podstawą działania czasomierza jest szwajcarski mechanizm kwarcowy o zasilaniu bateryjnym. Tarczę pokryto mocnym i elastycznym szkiełkiem mineralnym, dzięki któremu zachowa na ona na długo nowy, estetyczny wygląd.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>